Depilacja laserowa

Klinika VESUNA zaistniała na rynku medycyny estetycznej kilkanaście lat temu i nadal przyciąga mieszkańców Małopolski. Szeroka oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd, kondycję zdrowotną, przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

VESUNA to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Placówki są wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu depilacja laserowa kraków.
Doświadczony personel Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone oraz przebadane preparaty, z polskimi oraz światowymi certyfikatami jakości.

Klinika VESUNA na bieżąco śledzi trendy oraz technologie, które pojawiają się na rynku. Co oczywiście wpływa na różnorodną ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii oraz ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE i FDA.

Pracownicy Kliniki podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, bo to właśnie ich pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem VESUNY. Faktem jest, że konsultacje stwarzają doskonałą możliwość dobrania najlepszych zabiegów, terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.
Podczas zabiegu, personel Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom najwyższy komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które jest dla Kliniki kwestią fundamentalną.
Uśmiech na twarzach pacjentów, potwierdza ich zadowolenie z efektu przeprowadzonej kuracji czy zabiegu. Co motywuje Klinikę VESUNA do dalszego działania. To sprawia, że personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w różnych szkoleniach, śledząc nowe trendy pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

#depilacjalaserowakraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *